SG732ATTD331M
MFR.Part #
SG732ATTD331M
JLCPCB Part #
C4333576
Description
-55℃~+155℃ 125mW 330Ω Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS