RK73B1FRTTBL824G
MFR.Part #
RK73B1FRTTBL824G
JLCPCB Part #
C2582731
Package
01005
Description
-55℃~+125℃ 20V 30mW 820kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS