SG732ETTD100M
MFR.Part #
SG732ETTD100M
JLCPCB Part #
C4302239
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 500mW Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS