RK73G1JTTD1912D
MFR.Part #
RK73G1JTTD1912D
JLCPCB Part #
C4029983
Description
-55℃~+155℃ 100mW 19.1kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS