RN73R2ETTD8662C25
MFR.Part #
RN73R2ETTD8662C25
JLCPCB Part #
C4285088
Description
-55℃~+155℃ 250mW 86.6kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS