RN731JTTD3161D25
MFR.Part #
RN731JTTD3161D25
JLCPCB Part #
C4031001
Description
-55℃~+155℃ 3.16kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS