RN73R2ETTD8162D25
MFR.Part #
RN73R2ETTD8162D25
JLCPCB Part #
C2605376
Description
-55℃~+155℃ 250mW 81.6kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS