RN73R2ETTD8161A25
MFR.Part #
RN73R2ETTD8161A25
JLCPCB Part #
C2611753
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.16kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS