RN732BTTD56R9B50
MFR.Part #
RN732BTTD56R9B50
JLCPCB Part #
C4309046
Description
-55℃~+155℃ 125mW 56.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS