RN73R2ETTD8160C25
MFR.Part #
RN73R2ETTD8160C25
JLCPCB Part #
C2610313
Description
-55℃~+155℃ 250mW 816Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS