RN73R2ETTD7962B10
MFR.Part #
RN73R2ETTD7962B10
JLCPCB Part #
C3972458
Description
-55℃~+155℃ 250mW 79.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS