WK73R2BTTD9313F
MFR.Part #
WK73R2BTTD9313F
JLCPCB Part #
C7413416
Package
SMD,3.2x1.6mm
Description
-55℃~+155℃ 750mW 931kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,3.2x1.6mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS