RN73R2ETTD7871D100
MFR.Part #
RN73R2ETTD7871D100
JLCPCB Part #
C2607454
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.87kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS