RN73R2ETTD77R7D100
MFR.Part #
RN73R2ETTD77R7D100
JLCPCB Part #
C2607310
Description
-55℃~+155℃ 250mW 77.7Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS