RN73R2ETTD7232F10
MFR.Part #
RN73R2ETTD7232F10
JLCPCB Part #
C2603877
Description
-55℃~+155℃ 250mW 72.3kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS