RN73H2ETTD2340C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD2340C50
JLCPCB Part #
C3970667
Description
-55℃~+155℃ 234Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS