RN73R2ETTD6903D25
MFR.Part #
RN73R2ETTD6903D25
JLCPCB Part #
C4300826
Description
-55℃~+155℃ 250mW 690kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS