SG73S1ERTTP9100F
MFR.Part #
SG73S1ERTTP9100F
JLCPCB Part #
C5894607
Description
-55℃~+155℃ 125mW 910Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS