RN73R2ETTD6900C10
MFR.Part #
RN73R2ETTD6900C10
JLCPCB Part #
C4113554
Description
-55℃~+155℃ 250mW 690Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS