RN73R2ETTD67R3C25
MFR.Part #
RN73R2ETTD67R3C25
JLCPCB Part #
C4312173
Description
-55℃~+155℃ 250mW 67.3Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS