RN732BTTD96R5F50
MFR.Part #
RN732BTTD96R5F50
JLCPCB Part #
C4335751
Description
-55℃~+155℃ 125mW 96.5Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS