RN73R2ETTD6651C10
MFR.Part #
RN73R2ETTD6651C10
JLCPCB Part #
C4132413
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.65kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS