SG73S2BTTD3832D
MFR.Part #
SG73S2BTTD3832D
JLCPCB Part #
C4218348
Description
-55℃~+155℃ 333mW 38.3kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS