RN73R2ETTD6573D25
MFR.Part #
RN73R2ETTD6573D25
JLCPCB Part #
C4196915
Description
-55℃~+155℃ 250mW 657kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS