RN73R2ETTD6042C10
MFR.Part #
RN73R2ETTD6042C10
JLCPCB Part #
C3967223
Description
-55℃~+155℃ 250mW 60.4kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS