RN73R2ETTD6041F50
MFR.Part #
RN73R2ETTD6041F50
JLCPCB Part #
C2603054
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.04kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS