RK73G1JTTD5601F
MFR.Part #
RK73G1JTTD5601F
JLCPCB Part #
C2580320
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS