RN73R2ETTD5690F10
MFR.Part #
RN73R2ETTD5690F10
JLCPCB Part #
C2604544
Description
-55℃~+155℃ 250mW 569Ω Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS