RN73R2ETTD54R2B50
MFR.Part #
RN73R2ETTD54R2B50
JLCPCB Part #
C4271703
Description
-55℃~+155℃ 250mW 54.2Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS