RN73H2BTTD5490A05
MFR.Part #
RN73H2BTTD5490A05
JLCPCB Part #
C4184637
Description
250mW 549Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS