RN73R2ETTD5110F10
MFR.Part #
RN73R2ETTD5110F10
JLCPCB Part #
C2604207
Description
-55℃~+155℃ 250mW 511Ω Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS