RN73R2ETTD1093D50
MFR.Part #
RN73R2ETTD1093D50
JLCPCB Part #
C4096027
Description
-55℃~+155℃ 109kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS