RN73H2ETTD5050D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD5050D50
JLCPCB Part #
C3988693
Description
250mW 505Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS