RN73R2ETTD5103F10
MFR.Part #
RN73R2ETTD5103F10
JLCPCB Part #
C4084209
Description
-55℃~+155℃ 250mW 510kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS