ERJ-U14J130U
MFR.Part #
ERJ-U14J130U
JLCPCB Part #
C1860174
Description
-55℃~+155℃ 13Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS