RN73R2ETTD4753F10
MFR.Part #
RN73R2ETTD4753F10
JLCPCB Part #
C4150511
Description
-55℃~+155℃ 250mW 475kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS