RN73R2ETTD4592A10
MFR.Part #
RN73R2ETTD4592A10
JLCPCB Part #
C4039489
Description
-55℃~+155℃ 250mW 45.9kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS