RN73R2BTTD27R7F100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2BTTD27R7F100
JLCPCB Part #
C4113901
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 27.7Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS