RN73R2ETTD3920D25
MFR.Part #
RN73R2ETTD3920D25
JLCPCB Part #
C2606510
Description
-55℃~+155℃ 250mW 392Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS