RN73R2ETTD37R4D100
MFR.Part #
RN73R2ETTD37R4D100
JLCPCB Part #
C3953423
Description
-55℃~+155℃ 250mW 37.4Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS