RN73R2ETTD3650F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD3650F25
JLCPCB Part #
C2603629
Description
-55℃~+155℃ 250mW 365Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS