HV731JRTTD8063F
MFR.Part #
HV731JRTTD8063F
JLCPCB Part #
C6274719
Description
-55℃~+155℃ 100mW 806kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS