SG73P1JTTD3400D
MFR.Part #
SG73P1JTTD3400D
JLCPCB Part #
C4013779
Description
-55℃~+155℃ 333mW 340Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS