RN73H2ETTD2340D10
MFR.Part #
RN73H2ETTD2340D10
JLCPCB Part #
C4244177
Description
-55℃~+155℃ 234Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS