RN73R2ETTD3442F100
MFR.Part #
RN73R2ETTD3442F100
JLCPCB Part #
C4336701
Description
-55℃~+155℃ 250mW 34.4kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS