RN73R2ETTD3360C25
MFR.Part #
RN73R2ETTD3360C25
JLCPCB Part #
C4092209
Description
-55℃~+155℃ 250mW 336Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS