SG73S1JRTTD1071F
MFR.Part #
SG73S1JRTTD1071F
JLCPCB Part #
C6221516
Description
-55℃~+155℃ 1.07kΩ 200mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS