RN732BTTD1003B10
MFR.Part #
RN732BTTD1003B10
JLCPCB Part #
C4313092
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS