RN73R2ETTD3242A25
MFR.Part #
RN73R2ETTD3242A25
JLCPCB Part #
C4018662
Description
-55℃~+155℃ 250mW 32.4kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS