RK73H2ATTD8203F
MFR.Part #
RK73H2ATTD8203F
JLCPCB Part #
C317307
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 820kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS